Nişan Masasi Kiralama Maltepe

Nişan Masasi Kiralama Maltepe

Nişan Masasi Kiralama

Söz ve nişan organizasyonu

Nişan Masasi Kiralama Maltepe İstanbul’da Ahsen hanımın isteği üzerine en çok talep gören modellerimiz olan pudra çiçekli Hazeran model Konsept kurulumunu gerçekleştirdik. Böylesine özel ve müstesna bir günde bizimle çalıştıkları için Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Aynı şekilde bu vesile ile Ahsen hanım ve Hakan bey’e ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sizler de İstanbul’da Söz ve nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız? İstanbul’un en kaliteli organizasyon firması olan firmamızdan söz ve nişan konsepti kiralama hizmeti alabilirsiniz detaylar için 0544 328 09 42

Sancaktepe Nişan Masasi Kiralama

Nişan masası kiralama hizmetimiz 4 farklı Konsept üzerinden devam etmektedir. Bu konseptleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Piramit model ( Bu modelimiz en uygun modeller arasında olmaktadır içerik olarak diğer modeller ile içerisinde hiçbir fark bulunmuyor. Fiyat olarak en uygun fiyata sahip bir modeldir. Kendi içerisinde onlarca model oluşturmakta. Ve en çok tercih edilen Konsept olma özelliğini sürdürüyor. )
 • Pleksi model ( Pleksi model adından da Anlaşılacağı gibi şeffaf olan modellerdendir. Görüntü olarak cam bir fanusu andıran pleksi model aynı piramit modelde olduğu gibi kendi içerisinde farklı konseptler oluşturmaktadır. Şeffaf model seven müşterilerimiz için en çok tercih edilendir.
 • Perde modeller ( Diğer adı ile farbella olan perde modellerimiz son birkaç seneden bu yana en çok tercih edilen model olmuştur. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki. Bu modelimizde önüne sandalye koyarak ve koltuk koyarak kendi içerisinde onlarca farklı modele dönüşmektedir. Her şeyden önce bu tarz modeller için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan görsel isteyebilirsiniz. 
 • Hazeran Model ( Hazeran  model en şık modellerimizden bir tanesidir. Karşıdan bakıldığında 3 tane farklı  kapı gibi görünen modelimiz. Son iki yıldan bu yana liderliğini koruyor. Ancak öte yandan şunu belirtmek isteriz ki birçok müşterimiz. Bu modelimizi Hint penceresi ile karıştırmaktadır. Hazeran model Hint penceresinden çok farklı bir görünüme sahiptir.
Sancaktepe Nişan Masasi Kiralama

Nişan Masasi Kiralama Maltepe

Söz masaları ve nişan masaları kiralama hizmeti nasıl alınır? Öncelikle bu soruya cevap vererek başlamak istiyoruz. Her şeyden önemlisi İstanbul içerisinde yaşıyorsanız, Firmamız gerekli hizmeti sunuyor. Ancak Diğer taraftan belirtmek isteriz ki müsaitlik durumuna göre civar illerde de nişan konsepti kiralama hizmeti veriyoruz. Yapmak istediğiniz organizasyonda neler olmasını istiyorsanız Öncelikle bunlara bir not etmeniz gerekiyor. Örneğin alınması gerekenler nelerdir ve organizasyon firmaları neleri getiriyor. Yani başka bir deyişle açıklığa kavuşturmak gerekiyorsa bu tip organizasyonlarda. Tek tek not almak en doğrusu olur. 

Sancaktepe Nişan Masasi Kiralama

Söz ve nişan masası içerisinde neler var?

 • Arka fon
 • Işıklandırma sistemi
 • İsimlerin baş harfi
 • Arka fon tülü
 • Önde veya sehpa
 • Müstakbel gelin ve damat için sandalye veyahut koltuk
 • Yan 2 adet sütun
 • Maket pasta
 • Makas
 • Yan sütunların üzerine mumluk veyahut şamdan
 • Yüzük tepsisi
 • Yüzük kutuları
 • Damat kahve fincan sunum tepsisi

Ortalama bir nişan masası konseptinde bulunan malzemeler bu şekilde oluyor. Ancak Diğer taraftan karşılıklı görüşmeler çerçevesinde getirilecek malzemeler arttırılabilir. Tüm bu sorular ve cevaplar için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Sancaktepe Nişan Masasi Kiralama

Nişan organizasyonu İstanbul

Söz ve nişan organizasyonu yapacak olan siz değerli müşterilerimiz için birbirinden farklı konseptler yanı sıra. Uygun fiyat ile hizmet veriyoruz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse söz ve nişan organizasyonu yapan firmalar içerisinde. Kaliteli hesaplı organizasyon hizmeti alabileceğiniz firmamız. 23 yıllık birikimi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor. 

Hazeran nişan masası

Son birkaç yıldan bu yana en çok talep gören modeller arasında bulunan Hazeran nişan masası. Bu konuda liderliğini sürdürüyor.Örneğin 10 tane müşterimizden 7 tanesi bu modelimizi tercih ediyor. Ancak Diğer taraftan şeffaf pleksi modellerimiz de hala ilgi görmeye devam ediyor. Yani başka bir deyişle açıklığa kavuşturmak gerekirse? Nişan masası kurulumlarında genellikle siz değerli müşterilerimizin göz zevkine kalıyor her şey.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir